En İyi Kişisel Gelişim Siteleri

Kendini kişisel olarak geliştirerek vizyonu geniş, sağlıklı ve mutlu bir birey olmak istiyorsanız; sizin için listelediğimiz kişisel gelişim sitelerini düzenli olarak takip edebilirsiniz.İşte, kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye ededeceğimiz en iyi 5 kişisel gelişim sitesi.

En İyi Kişisel Gelişim Siteleri

  1. Kigem
  2. Kendini Geliştir
  3. Kişisel Başarı
  4. Gerçek Başarı
  5. Uplifers

Not: Sıralama rastgele yapılmıştır.

1)Kigem

kigem

Yazar Mümin Sekman tarafından 2000 yılında açılan ve Türkiye’nin ilk kişisel gelişim sitesinin içeriği uzman kişiler tarafından oluşturulmaktadır. Çok sayıda kategorisi bulunan Kigem’in konu başlıkları ise; hafıza teknikleri, kişisel gelişim kitapları, stres yönetimi, liderlik teknikleri gibi çeşitli alanlara açılıyor.

www.kigem.com

2)Kendini Geliştir

Sık sık güncellenen kişisel gelişim sitesinin geniş bir yazar kadrosu bulunuyor ve forum sayfası ile kendi sorunlarınız yada sorularınız ile ilgili cevaplar bulabiliyorsunuz. Kişisel imaj geliştirme, öz güven geliştirme, başarı yazıları gibi kategorilerin yanı sıra “Testlerimiz” isminde kişisel gelişim testleri içerin bir kategorileri de bulunuyor.

www.kendinigelistir.com

3)Kişisel Başarı

Kişisel gelişim konusunda iddialı bir yazı arşivi olan sitede, kişisel gelişim videoları, başarılı insanlar ile ilgili başarıya teşvik edici paylaşımlar ve başarı hikayeleri bulunuyor. İş dünyası kategorisinde ise; iş stresi gibi çalışanların karşılaştığı sorunlar, girişimcilere yönelik tavsiyeler ve liderlik hakkında bilgiler yer alıyor. Yani başarı ve kişisel gelişimi birleştiren site geniş bir içeriğe sahip.

www.kisiselbasari.com

4)Gerçek Başarı

Kişisel gelişim ve başarılı olmak hakkında güncel olarak bilgiler yayınlayan sitenin kategorilerinde ise; Başarı öyküleri, insan ilişkileri, iş hayatı sorunları, beden dili, öz güven, stres ve hafıza gibi başlıklardan oluşuyor.

www.gercekbasari.com

5)Uplifers

uplifersYaşam koçunuz Uplifers sloganı ile yayın hayatına başlayan sitenin birçok alanda kişisel gelişim uzmanı ve ünlülerden oluşan bir yazar kadrosu bulunuyor. Sitede Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim uzmanları ve yaşam koçları da içerik oluşturabiliyor. Kişisel gelişim kategorisinin yanı sıra sağlıklı beslenme, moda, seyahat önerileri, spor kategorisine yönelik içerik bulunuyor.Mutlu ve sağlıklı bir hayata sahip olmak için yapmanız gerekenleri anlatan sitenin kişisel gelişim kategorisi de çok geniş ve motive edici içerikler bulunduruyor.
www.uplifers.com

Kendini geliştirmek isteyenlerin ziyaret etmesini tavsiye ettiğimiz, en iyi kişisel gelişim sitelerini listeledik. Listelediğimiz kişisel gelişim sitelerini günlük rutininizde takip ederek kendinizi geliştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here