En İyi 5 Kişisel Gelişim Sitesi

En İyi 5 Kişisel Gelişim Sitesi

Kendini kişisel olarak geliştirerek vizyonu geniş, sağlıklı ve mutlu bir birey olmak istiyorsanız; sizin için listelediğimiz kişisel gelişim sitelerini düzenli olarak takip edebilirsiniz.İşte en iyi 5 kişisel gelişim sitesi.

Not: Sıralama rastgele yapılmıştır.

Yaşam koçunuz Uplifers sloganı ile yayın hayatına başlayan sitenin bir çok alanında uzman ve ünlü yazarı bulunuyor.Sitede kişisel gelişim uzmanları ve yaşam koçları da içerik oluşturuyor.Kişisel gelişim kategorisinin yanı sıra sağlıklı beslenme, moda, seyahat önerileri, spor kategorisine yönelik içerik bulunuyor.Mutlu ve sağlıklı bir hayata sahip olmak için yapmanız gerekenleri anlatan sitenin kişisel gelişim kategorisi de çok geniş ve motive edici içerikler bulunduruyor.
www.uplifers.com

Yazar Mümin Sekman tarafından açılan 2000 yılında açılan Türkiye’nin ilk kişisel gelişim sitesi olan sitenin içeriği uzman kişiler tarafından oluşturulmaktadır.Çok sayıda kategorisi bulunan Kigem’in konu başlıkları ise; hafıza teknikleri, kişisel gelişim kitapları, stres yönetimi, liderlik teknikleri gibi çeşitli alanlara açılıyor.

www.kigem.com

Sık güncellenen sitenin bir yazar kadrosu bulunuyor ve forum sayfası ile kendi sorunlarınız yada sorularınız ile ilgili cevaplar bulabilirsiniz. Kişisel imaj, öz güven geliştirme, başarı yazıları gibi kategorilerin yanı sıra “Testlerimiz” isminde kişisel gelişim testleri içerin bir kategorileri de bulunuyor.

www.kendinigelistir.com

 

Kişisel gelişim konusunda iddialı bir yazı arşivi olan sitede. Kişisel gelişim hakkında videolar, başarılı insanlar ile ilgili başarıya teşvik edici paylaşımlar ve başarı hikayeleri de bulunuyor. İş dünyası kategorisinde ise; iş stresi gibi çalışanların karşılaştığı sorunlar, girişimcilere yönelik tavsiyeler ve liderlik hakkında bilgiler yer alıyor.Yani başarı ve kişisel gelişim ile birleştiren site geniş bir içeriğe sahip.

www.kisiselbasari.com

Kişisel gelişim ve başarılı olmak hakkında güncel olarak bilgiler yayınlayan sitenin kategorilerde ise; Başarı öyküleri, insan ilişkileri, iş hayatı sorunları, beden dili, öz güven, stres ve hafıza gibi başlıklardan oluşuyor.

www.gercekbasari.com

Netliste Süpriz:

Kişisel gelişim alanındaki güzel içeriklere sahip olan sitede, Aile ve ilişkiler, iletişim ve konuşma, mutluluk, başarı, hikayeler, iş dünyası, kişisel gelişim hikayeleri gibi kategoriler bulunuyor. Ayrıca uyku yöntemleri, doğru iletişim nasıl kurulur ve sosyal fobi gibi başlıkları bulunuyor.

www.kisiselgelisimim.com

1 YORUM

  1. Terapi Defteri, Zeynep Selvili, Nevzat Tarhan ve Oğuz Saygın bu isimler de iyi bir psikolog ve kişisel gelişimci, web siteleri yok ama sosyal mecralardan takip edilebilir.

YORUM YAPIN