Lost In Space, Konusu, Neden İzlemelisin

LOST IN SPACE

Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu

Kimler var: Molly Parker, Toby Stephens, Maxwell Jenkins

Sezon: 1

Yaş Sınırı: 7+

2018 yılının en popüler bilim kurgu dizilerinden Lost In Space. İşin içinde Netflix olunca başarılı işlerin, devamında geldiğini artık hepimiz gördük, öğrendik, değil mi? 

Başrollerinde Molly Parker( Kanadalı oyuncu, Deadwood dizisi ile tanıyanlar el kaldırsın.), Toby Stephens (Aynı zamanda bir tiyatro oyuncusu, Başka Gün Öl filmi diyor ve susuyoruz.), Maxwell Jenkins (2005 doğumlu, tatlış ve parlayan küçük aktörümüz.) ve daha sayamadığımız güzel isimler var. Gördüğünüz gibi kadro sağlam!

Dizi Netflix’in buluşlarından değil, bir geçmişi var. 1965-68 yıllarında dizi olarak ekranlara gelmiş. IMDB puanı ise 7.3

1998 yılında ise sinemalarda aynı adla gösterime girmiş. IMDB puanı 5.1. Puana bakarak söylemek gerekirse film, dizi kalitesini çok karşılamamış. Bizim için eğlenceli ve dönemine göre iyi bir filmdi. Tam bir aile filmi de diyebiliriz.

Gelelim günümüz dizisine..

  •  Konusu

İnsanoğlunun artık yeni bir gezegen arayışı vardır ve Robinson ailesi Jupiter uzay gemisi ile yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapmak zorunda kalmıştır. Tüm zorluklara rağmen artık hayatta kalmak ve gezegenden kaçmak için mücadele vermek zorunda kalacaklardır.

  •  Neden Lost in Space dizisini izlemelisiniz?

Öncelikle bilim kurgu türünü seviyorsanız kesinlikle size görsel bir şölen sunuyor. Oyunculuklar sağlam ve izlerken amatörlük hissetmiyorsunuz. Daha önce dizi ya da filmini izlediyseniz anılarınız canlanacaktır. (Anıları acısıyla da tatlısıyla da hatırlamak güzeldir.) Yaş sınırı 7+, ailenizle izlemek için de bire bir. Üstelik yetişmek için vakit var çünkü Lost in Space 1. sezon sadece 10 bölüm. Hayat denemelere açık siz neden bir şans vermeyesiniz.. 

Farklı yorumlara baktığımızda Dr. Smith’e kızanlar olmuş. Bakalım siz kızanlardan mı yoksa sevenlerden mi olacaksınız?

_______________________________________________________

Daha fazla Netflix dizi önerisi için Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Netflix Dizileri  listemize bakmayı unutmayın!

_______________________________________________________

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here